menu menu

Współpraca

Trzy możliwości

Zapraszamy do współpracy Właścicieli nieruchomości, przeznaczonych do wynajmu turystycznego, zlokalizowanych w Kołobrzegu i okolicach. Zajmujemy się profesjonalnym zarządzaniem apartamentami już od kilku lat, a znajomość rynku inwestycyjnego w Kołobrzegu pozwala nam z sukcesem zajmować się powierzonymi nam apartamentami. Prowadzone przez nas lokale przynoszą satysfakcję Gościom, a Właścicielom nieruchomości regularne wpływy. Będąc architektami, projektantami i designerami mamy możliwość kompleksowej obsługi, od początku inwestycji, poprzez projekt i wykonawstwo, aż po zarządzanie. Właścicielom nieruchomości gwarantujemy spokój i regularny zysk. Mamy do zaoferowanie trzy warianty naszej współpracy:

Oddaj gotowy apartament

Oddaj gotowy apartament

Jeśli posiadasz apartament, ale nie masz czasu na obsługę wynajmu ani doświadczenia w pozyskiwaniu klientów, powierz go w zarządzanie specjalistom z CHILLIapartamenty. Zdejmiemy troski z Twojej głowy, zaoszczędzimy Twój czas i pieniądze. Przejmiemy od Ciebie wszystkie obowiązki związane z całościową opieką nad mieszkaniem. Gwarantujemy święty spokój, kompleksową opiekę nad lokalem i zysk z wynajmu.

Oddaj swój apartament do liftingu i zarządzania

Oddaj swój apartament do liftingu i zarządzania

Jeśli posiadasz apartament wymagający odświeżenia czy drobnych zmian, które nadadzą mu nowy kształt, oddaj go w ręce profesjonalistów. Projektanci wnętrz z CHILLIapartamenty opracują koncepcję zmian, która podniesie standard Twojego apartamentu. Czasami wystarczy zmiana kolorów, kilka drobnych elementów wyposażenia, a przede wszystkim doświadczony designer, żeby osiągać wspaniałe efekty. Gwarantujemy profesjonalne wykonanie, całościową opiekę nad lokalem i zysk z wynajmu.

Powierz nam projektowanie i zarządzanie

Powierz nam projektowanie i zarządzanie

Oferta skierowana jest do osób planujących wynajem swojej nieruchomości już na etapie kupna. Realizujemy projekt od początku do końca, od koncepcji po jej wykonanie i zarządzanie. Powierzając nam swój apartament, w odpowiedzi otrzymasz gotowy, wysokiej klasy produkt, który będzie dla Ciebie zarabiał. Oferujemy projekt na najwyższym poziomie dostosowany do potrzeb przyszłego najemcy, profesjonalne wykonanie oraz całościową opiekę nad lokalem i zysk z wynajmu.

Co zapewniamy?

 • profesjonalne i kompleksowe zarządzanie wynajmem apartamentu przez cały rok
 • doradztwo i pomoc w aranżacji apartamentu, mające na celu maksymalizację Twoich zysków
 • transparentne rozliczenia finansowe, comiesięczne raporty rezerwacji i bezpośredni dostęp do panelu Właściciela
 • doradztwo inwestycyjne
 • prowadzenie internetowego systemu rezerwacji bezpośredniej i bezpiecznych płatności
 • nadzorowanie stanu technicznego lokalu, serwis sprzątający, wymianę pościeli i środków czystości 
 • prezentację Twojego obiektu na naszej stronie www oraz w systemie rezerwacji on-line typu booking.com i inne
 • nowoczesny i skuteczny marketing, reklamę oraz oferty specjalne
 • efektywne i kreatywne prowadzenie profili social mediowych, kampanie newsletterowe 
 • aktywne pozyskiwanie klientów
 • dostosowanie się do zmiennych okoliczności w turystyce, szybkie reagowanie na nowe wytyczne oraz elastyczność względem potrzeb klienta
 • możliwość rezerwacji apartamentu na potrzeby Właścicieli
 • programy lojalnościowe dla Gości

Nasze projekty

Co zyskujesz?

CZAS DLA SIEBIE

Samodzielne zarządzanie apartamentem pochłania ogrom czasu. Sprzątanie, przekazywanie kluczy, doglądanie usterek, kontakt z Klientem, wymagają wielu godzin pracy. Nie musisz tego robić. Zaoszczędź ten czas i poświęć go sobie, podczas kiedy my zajmiemy się wszystkim.

SPOKÓJ

Nie musisz się o nic martwić. Jesteśmy fachowcami i jesteśmy na miejscu. Rozwiązujemy najbardziej skomplikowane problemy, reagujemy na nagłe, nieprzewidziane i najdziwniejsze sytuacje. W kontakcie z Gośćmi zawsze zachowujemy dyskrecję, opanowanie i profesjonalizm.

WIĘKSZĄ SKUTECZNOŚĆ

Dzięki doświadczeniu i przez lata wypracowanemu mocnemu wizerunkowi CHILLI dostajesz w pakiecie zaufanie naszych Gości. Poprzez skuteczne i spójne działania marketingowe, aktywne pozyskiwanie klienta i żywe social media, docieramy do większej ilości osób. Zawsze jesteśmy tam, gdzie są nasi Klienci.

POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA

Jesteś wśród profesjonalistów. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, wsparciu w kwestii wynajmu, prawnych regulacji, wiedzy i umiejętności z zakresu architektury, projektowania i planowania, możesz czuć się bezpiecznie. Dodatkowo Właściciele apartamentów mogą liczyć na wsparcie naszego biura podatkowego i kancelarii prawnej. Jesteś w najlepszych rękach.

ZADAJ NAM PYTANIE

JESTEŚMY DLA CIEBIE

(*) - Wypełnij wymagane pola